Utworzono dnia 07.06.2024

5 czerwca cała społeczność szkolna świętowała Dzień Dziecka.  W tym roku  zaplanowano tyle atrakcji, że zmuszeni byliśmy przełożyć część z nich na kolejny dzień. Świętowanie rozpoczęliśmy od pogadanki i konkursów o bezpieczeństwie przeprowadzonych przez  pracowników KRUS. Nasi goście wręczyli również nagrody dla laureatki  konkursu etapu regionalnego „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” za zajęcie I miejsca uczennicy kl. I  Lilianie Janickiej. Wyróżnienie na tym etapie otrzymała również uczennica kl. I Martyna Lipska.  Praca Liliany została doceniona również w etapie wojewódzkim tegoż konkursu, gdzie uczennica ulokowała się na III miejscu. Gratulujemy! Następnie rozpoczęły się zabawy dla dzieci. Były dmuchańce, wata cukrowa, lody, bańki mydlane, mecz piłki nożnej. W tym miejscu składamy  ogromne podziękowania Rodzicom, którzy jak zwykle spisali się na medal i zafundowali dzieciom te atrakcje.  Kolejnym punktem programu był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu dzieci z przedszkolnej i szkolnej „Akademii Montessori”, który był zwieńczeniem całorocznej nauki tańca  z trenerem p. Jackiem Jelinkiem.  Kolejnego dnia odbył się natomiast konkurs „KAZNÓW GOT TALENT” Młodzi artyści przed całą społecznością szkolną prezentowali swoje zdolności.  Podziwialiśmy dzieci: śpiewające, tańczące, recytujące, uprawiające gimnastykę artystyczną, artystów plastyków, przyszłych kreatorów mody, piłkarzy(...)  I miejsce zdobyła uczennica klasy III Daria Czubacka, która zaśpiewała piosenkę Rihanny „Diamonds”.

Lipiec 2024