Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Informacja w sprawie zajęć tanecznych

Utworzono dnia 01.04.2020

LUBELSKIE CENTRUM INICJATYW TANECZNYCH

______________________________________________________________________________________________

 

Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych.

 

Z wyrazami wielkiej nadziei na dobre zdrowie i lepsze jutro piszę do Państwa w imieniu całego zespołu Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych.

Sytuacja, w której wspólnie się znajdujemy należy do zarówno nieprawdopodobnych, jak i do tych, które są podejrzewam jednym z najtrudniejszych doświadczeń w naszym życiu. Rzeczywistość znana jest Państwu z mediów, a pisanie czegokolwiek uważamy, że jest niepotrzebne i jeszcze bardziej trudne, nawet dla tak pogodnych ludzi jak instruktorzy tańca czy instruktorzy innych form pracy artystycznej. Moment zamknięcia szkół i przedszkoli, czy też domów kultury stał się dla nas, nie tylko chwilą zatrzymania naszych działań, jak również czasem niepokoju o nasze plany, pomysły i marzenia, które chcieliśmy zrealizować
z Państwa dziećmi. Z każdej perspektywy i pod każdą z możliwych do dobrania optyk sytuacja jest trudna, niemniej jesteśmy pełni nadziei, siły i odwagi do robienia nadal dobrych i ważnych rzeczy.

Mam nadzieję, że, biorąc pod uwagę obiektywnie ocenione, sprawne działania służb, rządu, koniec tej trudniej historii będzie miał miejsce w okolicach Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które, jak żadne inne, pozwolą na nowo narodzić się każdemu z nas.

 

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość Rodziców wybrała wariant zapisu swojej pociechy na nasze zajęcia z uwzględnieniem opłaty rocznej.

Szanowni Państwo, zdecydowanie i jednoznacznie oświadczamy, że wszystkie niezrealizowane zajęcia spowodowane zamknięciem współpracujących z nami placówek zostaną odpracowane. Jesteśmy na etapie układania planu odpracowania zajęć z uwzględnieniem wykorzystania drugiego, czy w razie konieczności trzeciego dnia zajęć w tygodniu dla pracy z naszymi zajęciami, zamiast, jak do tej pory w większości przypadków było - jednego spotkania w tygodniu. Rozważamy dodatkowe formy warsztatowe, za Państwa zgodą nawet w sobotę. Wiemy, że placówki, bez względu na ich charakter, będą nam bardzo przychylne zarówno w udostępnianiu sali, jak również w dostosowaniu planu pracy.

Prosimy o nadzieję i cierpliwość, wstrzymanie ewentualnych rezygnacji. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze a przygoda, którą rozpoczęliśmy zakończy się pięknym pokazem.

Nie zapomnijmy o dzieciach, które po powrocie do normalnej rzeczywistości będą, jak nigdy indziej potrzebować kontaktu z nauczycielami, będą potrzebować kontaktu z zajęciami, które przyniosą radość, odreagowanie i pogodę ducha.

 

Jako rodzic Ali – klasa 6, Andżeliki – starszaki przedszkole, Krystiana, który ma 9 miesięcy, pozostaję, podobnie jak Państwo Drodzy Rodzice, z nadzieją na realne i szybkie zakończenie tej nadal trudnej do zaakceptowania i pojęcia historii. Łącze się z Państwem, życząc zdrowia i niesłabnącej radości.

 

Z wyrazami szacunku,

Marcin Snuzik, prezes Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych

Lublin dnia: 20.03.2020

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 22

W poprzednim tygodniu: 38

W tym miesiącu: 273

W poprzednim miesiącu: 619

Wszystkich: 33747

Imieniny