ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Utworzono dnia 22.06.2020

Ze względu na COVID – 19, zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad:

Zakończenie planujemy na wielofunkcyjnym boisku szkolnym.

W związku z trwającą ciągle pandemią COVID-19 prosimy aby każdy:
-miał maseczkę zasłaniającą usta i nos,
-przed wejściem na teren zdezynfekował dłonie,
-zachował pomiędzy osobami odległość 1,5-2 metrów,

-uczniowie powinni mieć własne długopisy do pokwitowania odbioru świadectw

Uczniowie klasy VIII przychodzą na godzinę 10.00 z zachowaniem wymaganych środków ostrożności (maseczka, zachowanie bezpiecznego odstępu i nie gromadzenie się), tak jak na egzamin.

W razie niepogody wręczenie świadectw dla klasy VIII odbędzie się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy VIII, którzy obawiają się kontaktu z innymi mogą odebrać świadectwo indywidualnie w sali nr 5 w godz. 11:00 – 14:00

Pozostali  uczniowie z klas I-VII,  mogą odebrać świadectwo we wrześniu lub również w piątek 26 czerwca, indywidualnie na boisku szkolnym, w godzinach 11.00- 14.00   W tych godzinach dzieci z oddziałów przedszkolnych mogą również odebrać dyplomy i pamiątkowe książeczki.

Na zdezynfekowanych stolikach przygotujemy: świadectwa w foliowych koszulkach, nagrody i dyplomy dla uczniów. Świadectwa będą wydawane w czterech oddalonych od siebie miejscach.

• Dzieci w wieku przedszkolnym / w razie niepogody  duża sala przedszkolna - Akademia Montessori/

• Oddział Montessori klasy I-III/ w razie niepogody sala lekcyjna nr 2/

• klasy IV-V / w razie niepogody  mała sala przedszkolna/

• klasy VI -VII /w razie niepogody sala gimnastyczna/

Przypominamy o przyniesieniu wszystkich podręczników oraz wszystkich książek z biblioteki szkolnej w podpisanych reklamówkach.

Marta Szklarczyk- dyrektor SP w Kaznowie